Insenerehituse AS tegevuse peatöövõtjana võib liigitada nelja suurde valdkonda:

Insenerehituse AS rajab ja renoveerib mistahes konstruktsiooniga ja sügavusega sadamarajatisi. Oma tegevuse toetamiseks on ettevõttel olemas erineva võimsusega vaiarammimise tehnika ja 100-tonnise tõstejõuga ujuvkraana Viiking. Põhiliselt tegeleme ehituse peatöövõtuga, kuid teeme ka suuremaid vesiehituslikke alltöövõtte ning tuleme appi ka konsultantidena planeerimise staadiumis.

Oleme teostanud mitmeid projekte jõgedes kalade rände ja kudemistingimuste parendamiseks. Tööde käigus on lammutatud jõgedelt vanu tõkestusrajatisi, ehitatud uusi kalapääse, rajatud koelmualasid ning paigaldati ka Loobu jõele Eesti esimene elektrooniline kalaloendur.

Oleme teostanud mitmeid jääkreostuse likvideerimise töid endistel sõjaväe- ja tööstusaladel. Oleme teostanud ka ilma kaevetöödeta ehk bioloogilist pinnasepuhastustööd.

  • Ujuvkraana Viiking – 100 t tõstevõimega
  • Kraanaga opereeritav kõrgsagedus vibroramm
  • Ekskavaatoriga opereeritav kõrgsagedus vibroramm Movax SPH-75
  • Löökramm
  • Pika noolega ekskavaator Kobelco 36 t, poomi ulatus 17 m
  • Põhjasiluja veealuse killustikaluse rajamiseks

Insenerehituse AS on 2002 aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev peamiselt sadamaehituse valdkonnas tegutsev peatöövõtu ettevõte. Ajalugu ulatub aga aastasse 1952 kui Nõukogude Liidu Transpordiministeeriumi poolt asutati Trusti Baltmorgidrostroi Ehitusvalitsus. 1990ndate alguses ettevõte erastati ja tegutseti Eesti Vesiehituse AS nime all. 2002 aastal otsustati tegevusvaldkondi laiendada, firma restruktureeriti ja hakati tegutsema Insenerehituse AS nime all.

Kvaliteet - ja keskkond

Insenerehituse ASis on loodud ja juurutatud kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemid, mille vastavust rahvusvaheliste standardite nõuetele kinnitavad Metrosert AS poolt välja antud sertifikaadid ISO 9001 ja ISO 14001.

Võta meiega ühendust